Chętnie polecam paletę do makijażu

 

Zazwyczaj maluję się delikatnie. Używam stonowanych cieni oraz pomadek w neutralnych odcieniach. Na co dzień nie lubię mocnego makijażu. Co innego wieczorem, gdy wybieram się ze znajomymi i przyjaciółmi na szaloną imprezę lub na kolację. Wtedy lubię poszaleć z pomadkami do ust i użyć na przykład czerwonej. W ciągu dnia natomiast nie czuję się w takiej dobrze.

Kto poleca palety do makijażu?

polecane palety do makijażuJakkolwiek się maluję i tak używam kosmetyków różnego rodzaju. Począwszy od cieni a skończywszy na podkładzie, tuszu czy kredce do oczu. Mam w swojej toaletce zarówno polecane palety do makijażu, które znalazłam na stronach internetowych celebrytek lub blogerek. Mam także mniej znane produkty bardzo dobrej jakości. O tym, że są dobre wiem, ponieważ zostały już wcześniej sprawdzone przez osoby mi znane, na przykład przyjaciółki czy znajome. Jakie mam polecane palety do makijażu? Szczególnie znanych amerykańskich producentów, którzy swoje produkty sprzedają tylko przez strony internetowe. Mam też polecane palety do makijażu prosto z drogerii, które kupiłam w stacjonarnym sklepie. Ostatnio odwiedziła mnie sąsiadka, która wpadła zapytać czy może zostawić nam klucz pod swoją nieobecność – wyjeżdża na tydzień za granicę i chciała, abym podlewała jej kwiaty. Zgodziłam się. To żaden problem dla mnie. Oprócz tego, że jesteśmy sąsiadkami, jesteśmy także bardzo dobrymi koleżankami. Dlatego też jak zobaczyła moje nowe kosmetyki od razu się zapytała, dlaczego nie pochwaliłam się nimi? W sumie nie wiedziałam, że byłaby zainteresowana polecanymi paletami do makijażu. Widać pomyliłam się. Od razu pokazałam jej wszystkie. Była zachwycona. Podałam jej adresy sklepów, gdzie je może dostać oraz dałam namiar na stronę www. W ten oto sposób i ja uczestniczyłam w procesie polecania produktów, jakimi są palety do makijażu. Przez chwilę poczułam się jak blogerka tyle, że rzecz nie działa się na portalu społecznościowym, lecz w rzeczywistości. Pomyślałam nawet o tym, że są produkty, które są same w sobie tak dobre, że same się polecają. Mojej sąsiadce nie musiałam przedstawiać za wiele argumentów przemawiających za zakupem tych palet do makijażu. Ona po prostu wiedziała, że są dobre. Jednak nie zawsze to, co jest popularne jest dobrej jakości.

Mimo to, uważam, że warto korzystać z poleceń i sugerować się opinią innych. Przekaz słowny i tak zwana poczta pantoflowa to najbardziej wiarygodne źródło informacji na temat danego produktu. Bez względu na to czy mówimy o kosmetykach, ciuchach czy sprzęcie gospodarstwa domowego.