Duże banery reklamowe

Jakiś czas temu trafiła mi się świetna okazja na zakup nieruchomości z bardzo dużym potencjałem. Chodzi mianowicie o kamienicę, która pomimo kiepskiego wyglądu ma bardzo dobrze zachowaną konstrukcję. Postanowiłem zainwestować i wyremontować pomieszczenia pod wynajem biur. Okazuje się, że była to świetna decyzja. Okolice wokół są cały czas modernizowane i wiele przedsiębiorstw szuka w tej okolicy pomieszczeń na swoje biura. Teraz kiedy remont jest już zamieszczony potrzebuję umieścić ogłoszenie, że wynajmę pomieszczenia.

Baner z ogłoszeniem reklamowym

tanie banery reklamowe w WarszawieJak najlepiej zareklamować pomieszczenia na wynajem? Postanowiłem wykorzystać do tego powierzchnię mojej kamienicy. W tym celu poszukuję firmy, która produkuje tanie banery reklamowe w Warszawie. Zaletą tego typu ogłoszeń jest, że są widoczne z daleka i od razu pokazują miejsce, o które chodzi. Obecnie, kiedy tyle osób szuka pomieszczeń w tych okolicach, taki baner najlepiej spełni swoją funkcję. W Warszawie jest wiele firm poligraficznych, które zajmują się produkcją tego typu ogłoszeń. Istnieje wiele możliwych rozmiarów, ale wiadomo, że im większy baner tym wyższa cena. W przypadku, gdybym chciał zamówić większą ilość zapewne cena byłaby bardziej atrakcyjna. Na szczęście, dzięki dużej konkurencji firmy prześcigają się pod względem okazji i znaleźć tanie banery reklamowe w Warszawie to już nie jest tak duży problem. To co sprawiło mi większy problem to jego montaż na budynku. Baner ma zostać umieszczony na boku kamienicy, niestety w tym celu zapewne będę musiał wynająć jakiś podnośnik i profesjonalną ekipę. Okazuje się, że to przedsięwzięcie jest cięższe, a cena montażu znacznie przewyższa koszt produkcji banneru ze względu na umiejscowienie na skrzyżowaniu dwóch dużych ulic. Na całe szczęście firma, która oferuje tanie banery w Warszawie również proponuje ich montaż. Jak dla mnie jest to świetna wiadomość, ponieważ w przypadku takiej kompleksowej obsługi nie muszę się kłopotać wynajęciem ekipy, a także koszty są niższe. Projekt banneru już mam. Bardzo ładnie wygląda i będzie przyciągał uwagę z daleka. Mam nadzieję, że telefon nie będzie przestawał dzwonić z pytaniami o wynajęcie.

Remont został ukończony, baner się aktualnie projektuje. Oczywiście moja reklama pojawi się również w gazecie i na stronie internetowej, ale baner jest zawsze bardziej widoczny i od razu można go powiązać z odpowiednią lokalizacją. Całe przedsięwzięcie udało się przeprowadzić w budżecie, który założyłem na reklamę. Mam tylko nadzieję, że moje działania przyniosą odpowiednie efekty i do końca roku uda mi się wynająć wszystkie pomieszczenia, a najemcy będą zadowolenia z wystroju i funkcjonalności proponowanych biur.