Gdzie w Warszawie odzyskam dane z dysku ssd?

Podczas przeprowadzki musiałem odłączyć swój komputer od prądu i przewieść go w nowe miejsce zamieszkania. Po dojechaniu na miejsce od razu zabrałem się za podłączanie komputera w moim nowym mieszkaniu. Niestety, nie poszło mi z tym najlepiej, ponieważ podczas konfiguracji coś źle zaznaczyłem i przypadkiem usunąłem sobie dane z dysku ssd. Wiedziałem, że dane utracone w ten sposób można jakoś odzyskać, ale nie miałem pojęcia jak to zrobić. Doszedłem do wniosku, że lepiej będzie oddać dysk ssd do naprawy specjaliście.

Udało mi się szybko odzyskać dane z dysku ssd

odzyskiwanie danych ssd - warszawaWiedziałem, że w takiej sytuacji najważniejsze jest to, aby nie nadpisać żadnych danych na dysku ssd. Dopóki miejsca na dysku nie zajmą nowe dane, stare można odzyskać za pomocą specjalnego oprogramowania. Dlatego już nic nie klikałem, tylko wyjąłem dysk z komputera. Teraz musiałem tylko znaleźć serwis komputerowy, który naprawi mój dysk ssd. Poszukiwania takiego miejsca w Warszawie rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: odzyskiwanie danych ssd – warszawa, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć jeden z najbardziej renomowanych serwisów komputerowych w Warszawie, z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Z tego co zauważyłem po zapoznaniu się z ich ofertą dawali oni gwarancję na dokonane naprawy i usługi, a także mieli bardzo niskie, przystępne ceny, jedne z najniższych na rynku. Serwis znajdował się w Warszawie blisko mojego miejsca zamieszkania, dlatego udałem się tam jeszcze tego samego dnia. Serwisant za pomocą specjalnego oprogramowanie, które podłączył pod dysk ssd zczytał utracone przeze mnie dane. Samo odzyskiwanie danych z dysku ssd jest bardzo proste, ale jednak trwa trochę czasu. Zostawiłem w serwisie dysk ssd, a serwisant miał mnie telefonicznie poinformować, że naprawa została zakończona. Już wkrótce okazało się, że to był bardzo dobry wybór. Serwisant osobiście przyszedł do mnie do domu, aby zamontować w moim komputerze dysk ssd i sprawdzić czy wszystko działa prawidłowo. Byłem bardzo zadowolony z tak kompleksowej obsługi klienta.

Serwisantowi udało się odzyskać wszystkie dane i oprogramowania z mojego niezwykle pojemnego dysku ssd. Nie chcę myśleć, ile bym stracił, gdyby nie udało mi się odzyskać danych z dysku ssd. Na szczęście w serwisie bardzo szybko i profesjonalnie odzyskano dane z dysku tak że nic nie zostało utracone, a żaden program nie został uszkodzony. A to wszystko w bardzo dobrej, przystępnej cenie. Wiem, że gdybym próbował odzyskiwać dane z dysku ssd domowymi sposobami efekt nie mógłby być tak 100% dobry.