Jaki rower wybrać na górskie wycieczki?

Któż z nas nie posiadał lub nie posiada roweru górskiego? To przecież najbardziej popularny i też najbardziej uniwersalny jednoślad w całej, rowerowej rodzinie. Żaden rower, tak jak górski nie odnajdzie się w terenie, a jednocześnie będzie zwrotnym i szybkim rowerem, w terenie miejskim. Warto zastanowić się nad propozycjami rowerów górskich, przygotowanych przez polskich producentów.

Najlepszy rower górski od Rometu

najlepsze rowery górskie rometRowery górskie to najczęściej kupowane jednoślady. Klienci zapytani, o to dlaczego kupili właśnie ten model roweru, stawiali szczególnie na dwie odpowiedzi: wygoda oraz bezpieczeństwo. Trudno się nie zgodzić, czasem nawet wygoda, płynnie przechodzi w bezpieczeństwo lub odwrotnie. Po prostu jedno wynika z drugiego, przy dobrej jakości sprzęcie. Romet to firma, którą wszyscy znamy, obecna na naszym rynku od dziesiątek lat. Przez ten czas nie tylko posiadła niezbędne doświadczenie, ale również zyskała to, co najważniejsze – zaufanie i sympatię klientów. To pozwoliło marce przetrwać aż do dziś i zapewne ten stan rzeczy będą znały też przyszłe pokolenia. Najlepsze rowery górskie Romet cechuje dbałość o szczegóły i bardzo atrakcyjny design. To dzięki niemu, na produkty Romet, decyduje się coraz więcej młodzieży oraz generalnie rzecz biorąc – młodych ludzi w wieku do trzydziestu lat. Romet produkuje swoje rowery górskie w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne i najlepszych fachowców, z różnych branż, z którymi konsultuje szereg niezbędnych danych i zagadnień. Wsparcie najlepszych designerów i specjalistów z dziedziny fizyki, przyczyniło się do powstania nie tylko ramy, ale również poszczególnych modeli rowerów Romet. Jednoślady tej marki charakteryzują bardzo mocne, hydrauliczne, hamulce tarczowe. Reagują błyskawicznie i bez względu na pogodę oraz teren, w jakim się poruszamy. Specjalne bieżniki opon oraz ich odpowiednia szerokość, dają gwarancję optymalnej przyczepności, bezkompromisowego wchodzenia w zakręty i minimalizują ryzyko wpadnięcia w poślizg. Rowery górskie od firmy Romet, to propozycja dla wszystkich, którzy robią aktywny wypoczynek i lekka dozę adrenaliny.

Każdy, kto jeździł na najnowszych rowerach górskich Rometu, jednoznacznie przyznawał, że nie widzi różnicy pomiędzy ich jednośladem, a rowerem zachodniej produkcji. Nie chodzi tu oczywiście o design, ale przede wszystkim o jakość i trwałość wykonania. Nie bez znaczenia jest tez niska cena rowerów Romet, konkurencji z nią nie wytrzymują nawet zachodni producenci popularnych „górali”.