Kosz upominkowy idealny na święta

 

Od kilku lat prowadzimy z rodziną nieduży market w pobliżu naszego miejsca zamieszkania. Nie narzekamy na brak klientów, głównie z racji tego, że w okolicy brakuje sklepu z prawdziwego zdarzenia i nasz jest jedyny. Poza tym dbamy o to, aby cały czas podwyższać standard naszych usług i poszerzać asortyment. Ostatnio, za podpowiedzią kilku klientów, postanowiliśmy mocniej wykorzystać okresy około świąteczne, a przede wszystkim czas Bożego Narodzenia.

Kosz ze słodkościami w ofercie sklepu

kosze prezentowe ze słodkościamiProwadzenie własnego sklepu, który jest mały marketem, jest dosyć dużym wyzwaniem. Na szczęście da się mu sprostać w momencie, kiedy działa się całą rodziną.Tak to wygląda w naszym przypadku. Kilka lat temu zorientowaliśmy się, że w naszej okolicy przybywa wciąż mieszkańców, a nadal brakuje sklepu z porządnym zaopatrzeniem. Była więc to dla nas wspaniała okazja na duży zarobek. Wykorzystaliśmy szansę i mimo wielu wyzwań nasz minimarket z roku na rok funkcjonuje coraz lepiej. Mamy zaufanych, stałych klientów, których grono cały czas się poszerza. Z uwagą słuchamy ich sugestii, bo często są bardzo przydatne w rozwoju firmy. Ostatnio, na przykład, jedna ze znajomych podpowiedziała mi, że moglibyśmy jeszcze bardziej wykorzystać  okres około świąteczny. Z racji tego, że przed nami Boże Narodzenie, postanowiliśmy wprowadzić do oferty zestawy prezentowe i okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Największą popularność cieszą się kosze prezentowe ze słodkościami, które przygotowujemy sami. Moja córka uwielbia wszelkie prace plastyczne, więc możliwość tworzenia w wiklinowym koszu kompozycji ze słodyczy okazała się dla niej atrakcyjną opcją. Każdy kosz opakowuje w celofan i przyozdabia wstążkami, dekoracjami świątecznymi i co tam jej do głowy przyjdzie. Klienci są zachwyceni. Kupują kosze na potęgę nie tylko w kontekście świąt, ale też na urodziny, imieniny czy też po prostu dla siebie. Dodatkowym urozmaiceniem jest to, że udostępniamy możliwość składania zamówień na indywidualne kompozycje.

Od kilku lat wraz z całą rodziną prowadzimy nieduży market na terenie naszego osiedla. Cieszy się ogromną popularnością z kilku powodów. Po pierwsze jesteśmy jedynym tak dobrze wyposażonym sklepem w okolicy, a po drugie cały czas się rozwijamy, chociażby poszerzając naszą ofertę. Ostatnio, na przykład, postanowiliśmy mocniej wykorzystać okres świąteczny, proponując klientom ręcznie robione kosze prezentowe. Kosze są do kupienia albo w gotowej formie albo można zamówić je według indywidualnych potrzeb.