Ale życie!

Koszt wynajmu liter love

 

Na rynku ślubnym co chwila zaczynają panować nowe trendy ślubne dotyczące organizacji wesela. Teraz Państwo Młodzi muszą dla swoich gości przygotować całą gamę atrakcji. Do jednej z nich możemy zaliczyć litery love, podświetlane i ustawione na sali tak, by ładnie komponowały się z wystrojem i by można przy nich zapozować do zdjęcia. Koszt takiej atrakcji jest zależny od paru czynników.

Jaki jest koszt liter love?

litery love warszawaLitery love na weselu to absolutny ‘must have’ tego sezonu ślubnego. O tej atrakcji każda Para Młoda może dowiedzieć się niemalże ze wszystkich programów telewizyjnych, w których promuje się weselne trendy. Są to wolnostojące litery 3D w formie dekoracji. Nie musi to być napis ‘love, ale mogą one przedstawiać inny napis, na przykład ‘miłość’. Napis świeci, dzięki wbudowanym w środku lampkom ledowym. Przybiera różne rozmiary, jednakże wysokość liter pnie się od metra w górę. Szczególnie ładnie napis się prezentuje po tym, jak zapada zmrok i ładnie można zapolować na jego tle do zdjęcia ślubnego. Jeżeli na potrzeby naszego wesela wynajmujemy dekoratorkę, może ona w swojej ofercie posiadać taki napis. Jest to jednak rzadko spotykane i najczęściej taki napis się wynajmuje od specjalnych firm, które oferują weselne dekoracje i atrakcje. Raczej nikt nie kupuje takiego napisu na użytek własny, chociaż oczywiście istnieje taka możliwość. Cena za wynajem takiego napisu zależy przede wszystkim od naszych potrzeb. Jeżeli nasze wesele organizujemy w miejscowości, do którego dosyć ciężko się dostać i która znajduje się w oddali od dużych miast, zapłacimy całkiem sporą kwotę za paliwo, czyli za transport napisu z siedziby firm. Oczywiście w takim przypadku należy wybrać firmę, która znajduje się najbliżej naszej miejscowości. Takiego problemu nie mamy, gdy organizujemy wesele w mieście, w którym jest szeroka baza firm z taką ofertą. Na przykład w stolicy szczególnie łatwo jest o wynajem takiej atrakcji jak litery love Warszawa ma także bodajże najszerszy wybór form takiej dekoracji. Cena takiego najmu zależy także od tego, na jaki czas chcemy wynająć dekorację. Firmy, od których można wynająć te i inne atrakcje, mają często atrakcyjne dla klienta pakiety, w których cena zależna jest od czasu najmu, a także obniża się kiedy dodatkowo dokupimy inne atrakcje, takie jak pokaz baniek mydlanych czy zasłona dymna do pierwszego tańca Państwa Młodych.

Napis love to atrakcja, którą można znaleźć na większości obecnych wesel. Cena za wynajem tych atrakcji zależy przede wszystkim od tego, na jaki czas chcemy ustawić taką atrakcję, nie mniej jednak najczęściej ustawia się ją na 24 godziny i służy przez cały czas trwania imprezy. Jest to sposób na zafundowanie sobie piękniejszych wspomnień i na to, by wykonać ciekawe, ślubne zdjęcia w pięknej oprawie.