Ale życie!

Metamorfoza z wykładziną podłogową PCV

Pragniemy niedrogiej acz widocznej dla oka zmiany w naszym własnym „M”? Proponuję rozpocząć od podłogowej przestrzeni. Właśnie ta powierzchnia – czasem nawet bardziej niż ścienna – może dać nam designerskie pole do popisu. Proponuję rozważyć wykładzinę podłogową PCV. Słowo to nie kojarzy nam się z czymś przytulnym i domowym. Bardziej z komercyjnym światem, z wnętrzem rodem z epoki PRL lub też ze słabą jakością imitującej drewno czy parkiet podłogą. Nic bardziej mylnego. Obecnie rynek oferuje nam pełną gamę wzorów, kolorów i materiałów w zakresie PCV.

Czy podłoga PCV jest teraz w modzie?

wykładzina podłogowa pcv

Od tradycyjnych drewnopodobnych wzorów, poprzez barwne wzornictwo w stylu modern art, kamienne podłoże wprost z klimatycznych uliczek starego miasta, po monochromatyczne, graficzne wzory black & white. Tak oryginalna może być wykładzina podłogowa PCV.  Loft – owe wnętrza, profesjonalne sale konferencyjne, przestrzenie biurowe czy przytulne hotele, pensjonaty, agroturystyczne zakątki oraz jak najbardziej rodzinne domy i mieszkania – mogą zaskoczyć nas podłogową, oryginalną powierzchnią PCV. I tak na przykład, wyobraź sobie: uniwersalna biel na ścianach plus czarno – biała szachownica na całej powierzchni podłogi, gładka i połyskująca, świetnie oddająca biel ścian.  Do tego wystarczą – ocieplające całość – z jasnego drewna wykonane dekoracje i meble bądź przekornie, kontrastujące i mocne akcenty kolorystyczne w drobiazgach, tkaninach czy meblach. W ten sposób wykorzystując wykładzinę podłogową PCV możemy uzyskać spokojny, stonowany, minimalistyczny jednakże wyrazisty klimat wnętrza na miarę modnych skandynawskich aranżacji. Stworzyć możemy też mocną w wyrazie przestrzeń w stylu pop art. Warta podkreślenia jest również kwestia utrzymania wykładzin podłogowych PCV w czystości. Jest to szybkie i nieskomplikowane.  Nie wymaga od nas żadnych profesjonalnychdziałań, co nie generuje dodatkowych kosztów utrzymania i eksploatacji. Sprawdza się świetnie w przestrzeniach z różnym sposobem ogrzewania i stopniem natężenia ruchu.

Podsumowując, z wykładziną podłogową PCV można bawić się podłogową przestrzenią i kreować własny, indywidualny i niepowtarzalny styl. Można też pójść o krok dalej i wykorzystać ją jako powierzchnia na przykład do marketingowych haseł w biznesowej przestrzeni. Wykorzystaj jej potencjał i wybierz wykładziny na zamówienie, do druku solventowego, UV czy sublimacji. Zamów własną aplikację na drukowanej warstwie wykładziny podłogowej PCV i bądź bardzo oryginalny.