Ale życie!

Polecane terminale płatnicze

 

Terminale płatnicze były jednym z podstawowych elementów wyposażenia naszego sklepu, i bez nich nasza praca byłaby ogromnie utrudniona, gdyż większość klientów używała kart płatniczych, bardzo rzadko płacąc gotówką. Jednak terminale były sprzętem elektronicznym, i miewały czasem mnóstwo usterek i problemów, do których z czasem zdążyliśmy przyzwyczaić się na tyle, by w końcu przestać je zauważać.

Sklep z nowoczesnymi terminalami płatniczymi

terminale płatnicze z GdańskaJedyną rzeczą, na jaką nigdy nie zwracaliśmy uwagi była żywotność owych terminali. Nasze urządzenia działały przeszło ponad dziesięć lat, i mimo iż nie było do tej pory większych problemów z ich funkcjonowaniem, oczywiście z czasem zaczęły się zużywać, wymagając częstego serwisowania. Pora na wymianę przyszła w momencie gdy wszystkie terminale, bez wyjątku, przestały działać jednocześnie. Serwisanci szybko ustalili iż zwyczajnie zużyły się przez lata i jedynym rozwiązaniem jest zakup nowych urządzeń, bo naprawa starych jest w tym momencie zwyczajnie nieopłacalna. Nie chcieliśmy jednak przerywać pracy na zbyt długi czas, tracąc tym samym wielu stałych klientów, dlatego postanowiliśmy znaleźć sprzedawców terminali przede wszystkim w naszej najbliższej okolicy. Na nasze szczęście, po krótkich poszukiwaniach znaleźliśmy bardzo dużą firmę elektroniczną, mającą w ofercie terminale płatnicze z Gdańska. Zakup terminali z owej firmy był przede wszystkim bardzo wygodny, gdyż mogliśmy osobiście obejrzeć ofertę i wybrać pasujące nam urządzenia, a droga od siedziby firmy do naszego sklepu mogła zająć instalatorom co najwyżej piętnaście minut jazdy samochodem. Owa firma okazała się dość dużym sklepem, mającym w ofercie mnóstwo modeli kas fiskalnych, terminali i akcesoriów, więc mogliśmy do woli przebierać w ofercie, szukając najbardziej odpowiadających nam urządzeń. Pracownicy również byli bardzo pomocni, gdyż sami zaoferowali pomoc w znalezieniu urządzeń, które najlepiej współpracowałyby z posiadanymi przez nas kasami bez konieczności dodatkowego dostosowywania czy to kas, czy samych terminali.

Co więcej, w cenie zakupu wliczona była również cena instalacji urządzeń, i dzięki temu byliśmy w stanie w ledwie dwa dni skończyć całość prac i ponownie uruchomić sklep. Nowe terminale okazały się o wiele lepsze, szybsze i wygodniejsze w użyciu niż stare modele, a większość mankamentów jakie do tej pory zauważaliśmy, nie była w nich obecna. Na wypadek jakiejkolwiek usterki, jednak, posiadaliśmy kilkuletnią gwarancję, obejmującą wszelkie potrzebne naprawy i wymianę sprzętu.