Porządne nitonakrętki aluminiowa

 

Jak tylko skończyłam szkołę, od razu zaczęłam szukać pracy. Nie myślałam o studiach, ponieważ jak najszybciej chciałam zarobić sobie na własne utrzymanie i wydatki. Okazało się, że bardzo szybko udało mi się znaleźć zatrudnienie. Dostałam pracę w sklepie z artykułami budowlanymi. Nie wiedziałam, jak tam sobie poradzę, ponieważ nie miałam w tej dziedzinie żadnego doświadczenia. Jednak wiedziałam, że po czasie się nauczę wszystkiego na spokojnie.

Sprzedaż nitonakrętek nierdzewnych

sprawdzone nitonakrętki aluminioweOkazało się, że skierowano mnie na dział z różnymi narzędziami i elementami typu gwoździe itp. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam sprawdzone nitonakrętki aluminiowe i na początku nie miałam pojęcia, co to w ogóle jest. Okazało się, że to takie łączenia do różnych konstrukcji. Mogą one być spoiwem podczas budowy mostów. Używane są na stałe, bądź też tylko do podtrzymania konstrukcji. Zaczęłam się im przyglądać, ponieważ nitonakrętki były w różnych rozmiarach i o różnych grubościach. Musiałam wiedzieć, co będę podawała klientom. Byłam bardzo zaabsorbowana poznawaniem jak działają. Do zaciskania nitonakrętek użyć można specjalnej nitownicy. Kiedy tak starałam się zrozumieć ich działanie, zauważyłam, że faktycznie działają jak takie nakrętki, ponieważ po nitowaniu zmieniają swój kształt i zaciskają się. Wyglądają wtedy, jakby przykręcono do nich nakrętkę. Nitonakrętek można używać do drewna, do konstrukcji aluminiowych, stalowych. Praktycznie do wszystkiego. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Drugiego dnia w pracy miałam za zadanie poukładać je na odpowiednich półkach, ponieważ ludzie często je przekładają w sklepie i robi się bałagan w szufladkach. Wtedy zauważyłam, że są nity stożkowe, otwarte, w mini rozmiarach oraz o różnych grubościach. Byłam zadowolona, że mogę nauczyć się czegoś nowego. Takie umiejętności u kobiety z pewnością się przydadzą i sprawią, że nie będę potrzebowała mężczyzny do wyręczania mnie w drobnych pracach domowych. Nauczyłam się nawet te nity zaciskać, bo testowaliśmy w pracy nitownice.

Niezwykle szybko wdrożyłam się w tajniki mojej pracy. Nie sprawiała mi problemów, dobrze się w niej czułam. Myślałam z początku, że nigdy się w niej zaaklimatyzuję. Jednak jak widać kobieta może radzić sobie nawet w sklepie z przyborami, które z reguły są używane przez mężczyzn. Nitonakrętka teraz jest dla mnie czymś normalnym, już nie dziwię się słysząc to hasło. Na początku nie miałam o nich pojęcia, a teraz mogę wymienić po kolei ich każde wymiary i zakończenia jakie mamy dostępne w sklepie.