Produkcja śmiesznych kubków z napisami

 

Każdy z nas piję różne rzeczy i w tym celu bardzo często korzystamy z kubków czy innych szklanek. Dlatego nasz rynek jest zalewany takimi produktami. Bardzo dużo ludzi codziennie kupuje kubki. Nie w sposób było tego nie wykorzystać. Dlatego rozpoczęłam działalność produkcyjną. Polega ona właśnie na produkcji kubków. Ale nie są to zwykłe kubki. trzeba przecież się jakoś na rynku wyróżnić. Zwykły kubek można kupić wszędzie, ale moje kubki tylko u mnie, są unikatowe i niepowtarzalne. Ludzie coraz częściej decydują się na ich zakup.

Sprzedaż kubków ze śmiesznymi napisami

śmieszne kubki z napisamiZanim zaczęłam swoja działalność bardzo dobrze sprawdziłam rynek. Chciałam uzgodnić co jest potrzebne na rynku, co ludzie chcieli by kupować. nawet nie wiecie ile ankiet musiałam zebrać, aby poznać tą opinię. Ale warto było. W końcu z badań uzyskałam odpowiedź co warto zacząć produkować, by móc na tym zarabiać. Bez wątpienia okazało się, że dobrym pomysłem będzie produkcja kubków. Ale nie takich zwykłych, gdzie możecie dostać wszędzie. Te moje kubki muszą być wyjątkowe i będą się wyróżniać kształtem oraz elementami jakie będą na nich umieszczane. Śmieszne kubki z napisami są jednym z pomysłów jakie mi przyszły do głowy. Pewnie możecie powiedzieć, że takie kubki już są. Ale moje teksty na tych kubkach będą się różnić od tych innych. Często ludzie będą mogli u mnie zamówić kubek i sami będą mogli mi podyktować napis. Czasami niektórzy chcą coś powiedzieć za pomocą takiego przekazu, ale nie znajdą takiego kubka w tradycyjnym sklepie. A u mnie może być  to dowolny napis. Po za tym będzie u mnie można zamówić dowolny kształt kubka, taki jaki klient sobie zażyczy. Oczywiście wystawię też swoje kubki, które sama zrobię, ale głownie będę je produkować na zamówienie. Już po pierwszym miesiącu działalności dostałam około stu zamówień na kubki. W większości były to zamówienia od sklepów, które zajmują się sprzedażą kubków, ale zdarzyły się też pojedyncze zlecenia. Może podam przykład tych śmiesznych kubków jakie stworzyłam dla pojedynczego klienta. Jeden z nich chciał mieć koniecznie kubek w kształcie kota, który się jeży. Muszę przyznać, ze kubek wyszedł naprawdę zabawnie i podobał się klientowi. Niektóre śmieszne napisy są umieszczane w formie wypukłej, tak że można  poczuć ten napis w dotyku.

Wiele osób korzysta z takich rzeczy jak kubki do picia. Warto mieć swój ulubiony kubek, który nie tylko będzie praktyczny, ale też zabawny. Dlatego też zdecydowałam się na produkcję takich zabawnych kubków z napisami. Często produkuję na zamówienie i wykonuje takie kubki jakie życzą sobie klienci. Niektórzy mają takie pomysły na swój kubek, że pewnie sama bym na to nie wpadła. Póki co jest to dochodowy interes, który mi się opłaca. Mam coraz więcej zamówień na śmieszne kubki i raczej nic nie zwiastuje zmiany tego.