Ale życie!

Profesjonalne projekty wnętrz

 

Ostatnio kupiliśmy swoje pierwsze, nieduże mieszkanie. Bardzo się cieszymy i już nie możemy doczekać się momentu, kiedy się do niego wprowadzimy. Do tego czasu jeszcze jednak dużo wody w rzeczy upłynie, ponieważ mieszkanie jest kompletnie do remontu, a zależy nam na tym, aby było urządzone jak najlepiej i najwygodniej. Chcielibyśmy w maksymalny sposób wykorzystać dostępna w naszym niewielkim mieszkaniu przestrzeń. Myślę, ze do tego, aby ją jak najlepiej wykorzystać, potrzebna będzie porada dobrego specjalisty i z takiej właśnie porady zamierzamy skorzystać.

Biuro architektury wnętrz

projektant wnętrzPostanowiliśmy w tym celu skorzystać z usług profesjonalnego biura projektowania wnętrz i wynajęliśmy doświadczonego architekta wnętrz. Wybrany przez nas projektant wnętrz dokładnie zapoznał się z planem naszego mieszkania, poznał nasze oczekiwania i preferencje i zabrał się do pracy. Gotowy projekt mamy dostać za dwa tygodnie, w tym czasie będziemy dostawać propozycje urządzenia poszczególnych pomieszczeń do akceptacji. Do wyboru mieliśmy trzy opcje cenowe – cena zależy w niej od kosztu wykorzystanych materiałów. Zdecydowaliśmy się na opcję środkową, z wykorzystaniem dość dobrych materiałów. Wybrane przez nas biuro projektowe ma w swojej ofercie bardzo kompleksowe usługi, może bowiem wykonać remont zgodnie z przygotowanym przez architekta projektem. Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z tej opcji, biuro ma bardzo dobre opinie, a dzięki temu nie będziemy musieli zawracać sobie głowy szukaniem dobrej ekipy remontowej. Współpraca z architektem układa nam się bardzo dobrze. Dostajemy od niego propozycje do akceptacji, wszystko z nami uzgadnia. Projekt naszego mieszkania zapowiada się bardzo dobrze, wygląda na to, ze przestrzeń będzie maksymalnie wykorzystana. Architekt zaprojektował nam już bardzo wiele schowków do przechowywania, więc jesteśmy zadowoleni. W ogóle by nam do głowy nie przyszło do głowy, że w taki sposób można wykorzystać przestrzeń i tyle rzeczy można zmieścić w tak małym mieszkaniu. Cieszę się, że zdecydowaliśmy się na projektanta wnętrz.

Skorzystanie z usług projektanta wnętrz jest bardzo dobrym posunięciem podczas przygotowywania się do remontu nowego mieszkania. Może on nam doradzić w wielu kwestiach, jest doświadczony w tym, co robi i zna wiele sposobów na sprytne zaaranżowanie przestrzeni. Dzięki jego pomocy remont przebiegnie bardziej gładko, a my będziemy o wiele bardziej zadowoleni z jego efektów. Jest to na pewno bardzo dobra, warta swojej ceny inwestycja.