Spodobały mi się zdjęcia z sesji ślubnej

 

Moja siostra miesiąc temu brała ślub. Jej uroczystość byłą dla mnie bardzo ważna. Zawsze z siostrą miałyśmy dobre relacje dlatego bardzo przeżywałam jej ślub. Byłam oczywiście świadkowa i starałam się jej pomagać we wszystkich sprawach. Byłam przy niej kiedy wybierała suknię ślubną a także kiedy mieli organizowaną sesję. Starałam się jak najlepiej wypełnić swoją rolę a także robiłam wszystko aby jej wesele było bardzo udane.

Oglądałam z siostrą zdjęcia ze ślubu

sesja ślubnaSiostra zadzwoniła do mnie tydzień temu, że dostała już od fotografa zdjęcia ślubne. Miałyśmy spotkać się wieczorem żeby wszystko wspólnie obejrzeć i powspominać piękną uroczystość. Muszę przyznać, że już dawno nie byłam na tak udanym weselu. Ślub siostry był dla mnie wyjątkowy. Siostra z narzeczonym miała wszystko świetnie zaplanowane. Korzystali z najlepszych specjalistów. Mieli profesjonalnego dja, który puszczał super muzykę. Każdy z gości świetnie się bawił. Mieli bardzo dobrego kamerzystę a także fotografa. Fotograf, który robił im zdjęcia na ślubie i weselu był znany w naszym regionie. Wiele par korzystało z jego usług. Był polecany nie tylko na śluby ale także na inne uroczystości rodzinne. Z tego co siostra mi wspominała udało im się wynegocjować dobrą stawkę bo fotograf jest ceniony na rynku i sporo sobie życzy na swoją pracę. Siostra jednak wyszła z założenia, ze ślub bierze się raz w życiu i chce mieć piękną pamiątkę z tego dnia. Sesja ślubna siostry i jej męża została zorganizowana w parku i nad morzem. Fotograf specjalnie z nami jechał do Sopotu. Zdjęcia robiliśmy przez kilka godzin. Był bardzo pomocny. Mówił jak najlepiej się ustawić żeby poszczególne zdjęcia wyszły bardzo dobrze. Podpowiadał jak się ustawiać a nawet gdzie pójść żeby zdjęcia były oryginalne. Cieszę się, ze siostra się na niego zdecydowała. Jego praca była warta pieniędzy, które siostra mu zapłaciła. Uważam, że na takich rzeczach nie warto oszczędzać. Ślub bierze się raz w życiu i zdjęcia czy film z wesela jest bardzo ważny. Dobrze, ze siostra zdecydowała się na świetnego i sprawdzonego profesjonalistę. Dzięki temu wszystkie zdjęcia wyszły bardzo dobrze.

Byłam pod ogromnym wrażeniem zdjęć. Kiedy je oglądałyśmy miałyśmy wrażenie jakby ślub był kilka dni temu. Wszystkie ujęcia były świetne. Najbardziej podobały mi się zdjęcia z sesji ślubnej. Piękne widoki, śliczna suknia i garnitur robiły ogromne wrażenie. Siostra z mężem mają przepiękną pamiątkę na lata. Jeżeli będę miała tylko możliwość to sama skorzystam z usług fotografa i na pewno będę polecać go swoim znajomym.