Urodziny ze specjalnymi bramkami piłkarskimi w prezencie

 

Od jakiegoś czasu syn mojej koleżanki interesuje się piłką nożną. Kiedy ja i moja rodzina dostaliśmy zaproszenie na jego urodziny, od razu wiedziałam co mu kupimy. Wahałam się co prawda nad piłką do piłki nożnej a inny akcesoriami, ale chciałam, aby nasz prezent był bardziej odmienny i szczególny. Taki, który sprawiłby mu masę radości.

Specjalna bramka piłkarska dla dziecka

specjalne bramki piłkarskie dla dzieciWybór padł na specjalne bramki piłkarskie dla dzieci, które są składane. Dzięki temu można je używać zarówno w domu jak i na powietrzu. To duży atut, ponieważ syn naszych przyjaciół ma dopiero pięć lat, więc nie wychodzi sam na boisko. Specjalne bramki piłkarskie dla dzieci to świetna alternatywa do tego, aby zagrać w domu czy jakimkolwiek innym pomieszczeniu. Miałam tylko nadzieję, że koleżanka nie będzie miała mi za złe, że wpadłam na taki pomysł i podsuwam jej dziecku pomysły na kopanie piłki nożnej w domu. To były tylko moje obawy, które się nie potwierdziły w rzeczywistości. Koleżanka ucieszyła się tak samo jak jej syn. Uznała, że dzięki tym specjalnym bramkom piłkarskim dla dzieci nie będzie zmuszona chodzić na boisko za każdym razem, gdy jej mąż będzie zajęty pracą. Faktycznie, rozkładając je w domu można częściowo oddać się obowiązkom domowym doglądając dziecka, które może kopać piłkę do specjalnej bramki piłkarskiej dla dzieci, w każdej wolnej chwili. Jej syn z kolei, Maksymilian, skakał z radości od razu próbując rozłożyć te bramki piłkarskie. Pomyślałam, że faktycznie jest bardzo zafascynowany tą dziedziną sportu. Fakt ten został doceniony nie tylko przeze mnie i moją rodzinę, ale i przez pozostałych gości, ponieważ wszystkie prezenty były związane z jego ulubioną tematyką. Oprócz specjalnych bramek piłkarskich dla dzieci dostał także złotą rękawicę bramkarza oraz ochraniacze na kolana. Od dziadków dostał z kolei strój brazylijskiego piłkarza o którym zawsze marzył. Tort był jednym wielkim boiskiem z murawą i drużyną piłkarską. Piłka była jadalna a przez dzieci była rozchwytywana. Podobnie jak sędzia, który stał z gwizdkiem na brzegu murawy i cały był z lukru.

Mimo, że moje dziewczynki nie podzielały entuzjazmu chłopców obecnych na tym przyjęciu same przyznały, że takie tematyczne urodziny są bardzo fajne. Zaproponowały, aby ich kolejne urodziny były w charakterze małych kucyków znanych z popularnej ich bajki. Jako, że są bliźniaczkami ich przyjęcie odbywa się razem. Nie wiem czy to taki dobry pomysł, ponieważ zaczęły marzyć o prawdziwych kucach w kolorze fioletu i różu, które mogłyby dostać w prezencie od gości.