Wygodna obroża dla psa

Moja rodzina jest zdania, że pies jest członkiem naszej rodziny. Nie wyjeżdżamy na wakacje bez naszego psa, zawsze musi być z nami. Nie wyobrażamy sobie bez niego urlopu. Cieszę się, że moja mama i tato mają takie podejście do zwierząt. Przecież to najlepszy przyjaciel człowieka. W naszym domu nawet obchodzi się urodziny zwierząt. Może dla innych wydaje się to dziwne, jednak dla nas jest to coś normalnego, norma do której przywykliśmy.

Obroże na zamówienie dla czworonogów

obroża dla psa handmadeNasz piesek to kundelek ze schroniska. Jest średnich rozmiarów, jednak jak wejdzie do nas na łóżko, to robi się ciasno. Niedługo nadchodziły jego trzecie urodziny. Postanowiliśmy więc nabyć dla niego jakiś prezent. Oczywiście najbardziej pożądane przez niego są psie przysmaki, jednak oprócz tego również chcieliśmy coś dołożyć. W tym roku w planach była obroża dla psa handmade ponieważ mama zakupiła już całą wyprawkę dla psa, włącznie z ubrankami, żeby nie zmarzł zimą. brakowało tylko jakiejś stylowej obroży, która pasowałaby do tej stylizacji. Pies lubił swoją dotychczasową obróżkę, ale zaczęła już mu się lekko przecierać. Tak więc idealnie się złożyło. Poszukałam jakiejś strony, która specjalizowała się w wykonywaniu obroży na zamówienie i udało mi się znaleźć taką, na której zauważyłam ciekawe wzory, które zwróciły moją uwagę. Zadzwoniłam do właściciela strony i powiedział, że mogę wysłać mu taki wzór, jaki bym chciała, a on go odtworzy. Zdecydowałam się na czerwoną obróżkę w gwiazdki, żeby z daleka rzucała się w oczy. Przynajmniej nie zgubimy jej wieczorem, gdy trzeba będzie wyjść z psem na spacer. Nie trzeba też będzie jej szukać po całym domu. Poprosiłam również o wykonanie zawieszki z imieniem naszego psa. Zawieszka była w trakcie kostki, z takim delikatnym grawerem. Na zamówienie czekaliśmy około trzech dni. Kontakt z panem był bardzo przyjemny, transakcja przebiegła bezproblemowo. I po tych trzech dniach kurier przywiózł nasze wyczekiwane zamówienie. Otwieraliśmy pakunek z zainteresowaniem.

Obróżka którą zamówiliśmy na żywo prezentowała się niesamowicie. Od razu założyliśmy ją naszemu pieskowi, który również wydawał się być zadowolony z tego gustownego dodatku. Materiał z którego została wykonana był bardzo porządny, widać było, że jest to produkt najwyższej jakości. Minął już mniej więcej rok od urodzin psa, obroża jest używana codziennie. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że będzie w takim idealnym stanie po takim czasie. Nic złego się z nią nie stało i nie ma śladu nawet żadnego zatarcia.